Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Oliwa06:22
Oliwa06:22
Opacka06:24
Subisława06:26
Pomorska - Osiedle06:28
Pomorska06:30
Piastowska06:31
Czerwony Dwór06:33
Bora Komorowskiego06:34
Kołobrzeska06:35
Zaspa06:37
Startowa06:38
Jana Pawła II06:39
Żwirki i Wigury06:40
Bajana06:41
Legionów06:43
Plac Komorowskiego06:44
Mickiewicza06:46
Reja06:47
Wyspiańskiego06:49
Opera Bałtycka
 
06:51
0 min.
 
Traugutta06:532 min.
 
Uniwersytet Medyczny06:543 min.
 
Chodowieckiego06:554 min.
 
Brama Oliwska06:565 min.
 
Dworzec Główny06:587 min.
 
Brama Wyżynna07:009 min.
 
Śródmieście SKM07:0211 min.
 
Pohulanka07:0413 min.
 
Odrzańska07:0514 min.
 
Chałubińskiego07:0716 min.
 
Sikorskiego07:0817 min.
 
Cieszyńskiego07:1019 min.
 
Cebertowicza07:1120 min.
 
Wilanowska07:1322 min.
 
Przemyska07:1423 min.
 
Płocka07:1524 min.
 
Łostowice Świętokrzyska07:1726 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy