Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: So., 29.02.2020
Chełm Witosa22:15
Sikorskiego22:16
Chałubińskiego22:18
Odrzańska22:20
Pohulanka22:21
Śródmieście SKM22:23
Brama Wyżynna22:25
Dworzec Główny22:27
Brama Oliwska22:30
Chodowieckiego22:31
Uniwersytet Medyczny22:32
Traugutta22:34
Opera Bałtycka22:36
Wyspiańskiego22:39
Reja22:40
Mickiewicza22:42
Kościuszki22:44
Kolonia Uroda22:45
Grudziądzka
 
22:46
0 min.
 
al. Płażyńskiego22:482 min.
 
Uczniowska22:493 min.
 
Gdańska22:515 min.
 
Sternicza22:537 min.
 
Brzeźno22:559 min.
 
Krasickiego22:5610 min.
 
Latarnia Morska22:5812 min.
 
Kasztanowa22:5913 min.
 
Na Zaspę23:0014 min.
 
Plac Wolności23:0216 min.
 
Nowy Port Zajezdnia23:0317 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy