Tramwaje 4
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Strzyża PKM06:58
Uniwersytet07:00
Bażyńskiego07:01
Tetmajera07:02
Derdowskiego07:03
Obrońców Westerplatte07:04
Oliwa07:07
Opacka
 
07:09
0 min.
 
Subisława07:112 min.
 
Pomorska - Osiedle07:123 min.
 
Pomorska07:145 min.
 
Piastowska07:156 min.
 
Czerwony Dwór07:178 min.
 
Bora Komorowskiego07:189 min.
 
Kołobrzeska07:2011 min.
 
Zaspa07:2213 min.
 
Startowa07:2314 min.
 
Jana Pawła II07:2415 min.
 
Żwirki i Wigury07:2516 min.
 
Bajana07:2617 min.
 
Legionów07:2819 min.
 
Plac Komorowskiego07:3021 min.
 
Mickiewicza07:3223 min.
 
Reja07:3324 min.
 
Wyspiańskiego07:3526 min.
 
Opera Bałtycka07:3829 min.
 
Traugutta07:3930 min.
 
Uniwersytet Medyczny07:4031 min.
 
Chodowieckiego07:4132 min.
 
Brama Oliwska07:4233 min.
 
Dworzec PKS07:4435 min.
 
Nowe Ogrody07:4637 min.
 
Węzeł Groddecka07:4940 min.
 
Pohulanka07:5142 min.
 
Odrzańska07:5243 min.
 
Chałubińskiego07:5445 min.
 
Sikorskiego07:5647 min.
 
Cieszyńskiego07:5849 min.
 
Cebertowicza07:5950 min.
 
Wilanowska08:0152 min.
 
Przemyska08:0354 min.
 
Płocka08:0455 min.
 
Łostowice Świętokrzyska08:0657 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy