Tramwaje 4
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Jelitkowo09:06
Helska09:08
Osiedle Wejhera09:10
Pomorska09:11
Piastowska09:12
Czerwony Dwór09:14
Bora Komorowskiego09:15
Kołobrzeska
 
09:17
0 min.
 
Zaspa09:192 min.
 
Startowa09:203 min.
 
Jana Pawła II09:214 min.
 
Żwirki i Wigury09:225 min.
 
Bajana09:236 min.
 
Legionów09:258 min.
 
Plac Komorowskiego09:2710 min.
 
Mickiewicza09:2912 min.
 
Reja09:3013 min.
 
Wyspiańskiego09:3215 min.
 
Opera Bałtycka09:3518 min.
 
Traugutta09:3619 min.
 
Uniwersytet Medyczny09:3720 min.
 
Chodowieckiego09:3821 min.
 
Brama Oliwska09:3922 min.
 
Dworzec PKS09:4124 min.
 
Nowe Ogrody09:4326 min.
 
Węzeł Groddecka09:4629 min.
 
Pohulanka09:4831 min.
 
Odrzańska09:4932 min.
 
Chałubińskiego09:5134 min.
 
Sikorskiego09:5336 min.
 
Cieszyńskiego09:5538 min.
 
Cebertowicza09:5639 min.
 
Wilanowska09:5841 min.
 
Przemyska10:0043 min.
 
Płocka10:0144 min.
 
Łostowice Świętokrzyska10:0346 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy