Tramwaje 4
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Jelitkowo11:06
Helska11:08
Osiedle Wejhera11:10
Pomorska11:11
Piastowska11:12
Czerwony Dwór11:14
Bora Komorowskiego11:15
Kołobrzeska
 
11:17
0 min.
 
Zaspa11:192 min.
 
Startowa11:203 min.
 
Jana Pawła II11:214 min.
 
Żwirki i Wigury11:225 min.
 
Bajana11:236 min.
 
Legionów11:258 min.
 
Plac Komorowskiego11:2710 min.
 
Mickiewicza11:2912 min.
 
Reja11:3013 min.
 
Wyspiańskiego11:3215 min.
 
Opera Bałtycka11:3518 min.
 
Traugutta11:3619 min.
 
Uniwersytet Medyczny11:3720 min.
 
Chodowieckiego11:3821 min.
 
Brama Oliwska11:3922 min.
 
Dworzec PKS11:4124 min.
 
Nowe Ogrody11:4326 min.
 
Węzeł Groddecka11:4629 min.
 
Pohulanka11:4831 min.
 
Odrzańska11:4932 min.
 
Chałubińskiego11:5134 min.
 
Sikorskiego11:5336 min.
 
Cieszyńskiego11:5538 min.
 
Cebertowicza11:5639 min.
 
Wilanowska11:5841 min.
 
Przemyska12:0043 min.
 
Płocka12:0144 min.
 
Łostowice Świętokrzyska12:0346 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy