Tramwaje 4
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Jelitkowo11:46
Helska11:48
Osiedle Wejhera11:50
Pomorska11:51
Piastowska11:52
Czerwony Dwór11:54
Bora Komorowskiego11:55
Kołobrzeska
 
11:57
0 min.
 
Zaspa11:592 min.
 
Startowa12:003 min.
 
Jana Pawła II12:014 min.
 
Żwirki i Wigury12:025 min.
 
Bajana12:036 min.
 
Legionów12:058 min.
 
Plac Komorowskiego12:0710 min.
 
Mickiewicza12:0912 min.
 
Reja12:1013 min.
 
Wyspiańskiego12:1215 min.
 
Opera Bałtycka12:1518 min.
 
Traugutta12:1619 min.
 
Uniwersytet Medyczny12:1720 min.
 
Chodowieckiego12:1821 min.
 
Brama Oliwska12:1922 min.
 
Dworzec PKS12:2124 min.
 
Nowe Ogrody12:2326 min.
 
Węzeł Groddecka12:2629 min.
 
Pohulanka12:2831 min.
 
Odrzańska12:2932 min.
 
Chałubińskiego12:3134 min.
 
Sikorskiego12:3336 min.
 
Cieszyńskiego12:3538 min.
 
Cebertowicza12:3639 min.
 
Wilanowska12:3841 min.
 
Przemyska12:4043 min.
 
Płocka12:4144 min.
 
Łostowice Świętokrzyska12:4346 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy