Tramwaje 4
Rozkład jazdy na: So., 29.02.2020
Strzyża PKM05:48
Uniwersytet05:50
Bażyńskiego05:51
Tetmajera05:52
Derdowskiego05:53
Obrońców Westerplatte05:54
Oliwa05:57
Opacka05:59
Subisława06:01
Pomorska - Osiedle06:02
Pomorska06:04
Piastowska06:05
Czerwony Dwór06:07
Bora Komorowskiego06:08
Kołobrzeska
 
06:10
0 min.
 
Zaspa06:122 min.
 
Startowa06:133 min.
 
Jana Pawła II06:144 min.
 
Żwirki i Wigury06:155 min.
 
Bajana06:166 min.
 
Legionów06:188 min.
 
Plac Komorowskiego06:2010 min.
 
Mickiewicza06:2212 min.
 
Reja06:2313 min.
 
Wyspiańskiego06:2515 min.
 
Opera Bałtycka06:2818 min.
 
Traugutta06:2919 min.
 
Uniwersytet Medyczny06:3020 min.
 
Chodowieckiego06:3121 min.
 
Brama Oliwska06:3222 min.
 
Dworzec PKS06:3424 min.
 
Nowe Ogrody06:3626 min.
 
Węzeł Groddecka06:3929 min.
 
Pohulanka06:4131 min.
 
Odrzańska06:4232 min.
 
Chałubińskiego06:4434 min.
 
Sikorskiego06:4636 min.
 
Cieszyńskiego06:4838 min.
 
Cebertowicza06:4939 min.
 
Wilanowska06:5141 min.
 
Przemyska06:5343 min.
 
Płocka06:5444 min.
 
Łostowice Świętokrzyska06:5646 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy