Tramwaje 4
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Jelitkowo13:06
Helska13:08
Osiedle Wejhera13:10
Pomorska13:11
Piastowska13:12
Czerwony Dwór13:14
Bora Komorowskiego13:15
Kołobrzeska
 
13:17
0 min.
 
Zaspa13:192 min.
 
Startowa13:203 min.
 
Jana Pawła II13:214 min.
 
Żwirki i Wigury13:225 min.
 
Bajana13:236 min.
 
Legionów13:258 min.
 
Plac Komorowskiego13:2710 min.
 
Mickiewicza13:2912 min.
 
Reja13:3013 min.
 
Wyspiańskiego13:3215 min.
 
Opera Bałtycka13:3518 min.
 
Traugutta13:3619 min.
 
Uniwersytet Medyczny13:3720 min.
 
Chodowieckiego13:3821 min.
 
Brama Oliwska13:3922 min.
 
Dworzec PKS13:4124 min.
 
Nowe Ogrody13:4326 min.
 
Węzeł Groddecka13:4629 min.
 
Pohulanka13:4831 min.
 
Odrzańska13:4932 min.
 
Chałubińskiego13:5134 min.
 
Sikorskiego13:5336 min.
 
Cieszyńskiego13:5538 min.
 
Cebertowicza13:5639 min.
 
Wilanowska13:5841 min.
 
Przemyska14:0043 min.
 
Płocka14:0144 min.
 
Łostowice Świętokrzyska14:0346 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy