Tramwaje 4
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Jelitkowo15:00
Helska15:02
Osiedle Wejhera15:04
Pomorska15:05
Piastowska15:06
Czerwony Dwór15:08
Bora Komorowskiego15:09
Kołobrzeska
 
15:11
0 min.
 
Zaspa15:132 min.
 
Startowa15:143 min.
 
Jana Pawła II15:154 min.
 
Żwirki i Wigury15:165 min.
 
Bajana15:176 min.
 
Legionów15:198 min.
 
Plac Komorowskiego15:2110 min.
 
Mickiewicza15:2312 min.
 
Reja15:2413 min.
 
Wyspiańskiego15:2615 min.
 
Opera Bałtycka15:2918 min.
 
Traugutta15:3019 min.
 
Uniwersytet Medyczny15:3120 min.
 
Chodowieckiego15:3221 min.
 
Brama Oliwska15:3322 min.
 
Dworzec PKS15:3524 min.
 
Nowe Ogrody15:3726 min.
 
Węzeł Groddecka15:4029 min.
 
Pohulanka15:4231 min.
 
Odrzańska15:4332 min.
 
Chałubińskiego15:4534 min.
 
Sikorskiego15:4736 min.
 
Cieszyńskiego15:4938 min.
 
Cebertowicza15:5039 min.
 
Wilanowska15:5241 min.
 
Przemyska15:5443 min.
 
Płocka15:5544 min.
 
Łostowice Świętokrzyska15:5746 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy