Tramwaje 4
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Jelitkowo15:20
Helska15:22
Osiedle Wejhera15:24
Pomorska15:25
Piastowska15:26
Czerwony Dwór15:28
Bora Komorowskiego15:29
Kołobrzeska
 
15:31
0 min.
 
Zaspa15:332 min.
 
Startowa15:343 min.
 
Jana Pawła II15:354 min.
 
Żwirki i Wigury15:365 min.
 
Bajana15:376 min.
 
Legionów15:398 min.
 
Plac Komorowskiego15:4110 min.
 
Mickiewicza15:4312 min.
 
Reja15:4413 min.
 
Wyspiańskiego15:4615 min.
 
Opera Bałtycka15:4918 min.
 
Traugutta15:5019 min.
 
Uniwersytet Medyczny15:5120 min.
 
Chodowieckiego15:5221 min.
 
Brama Oliwska15:5322 min.
 
Dworzec PKS15:5524 min.
 
Nowe Ogrody15:5726 min.
 
Węzeł Groddecka16:0029 min.
 
Pohulanka16:0231 min.
 
Odrzańska16:0332 min.
 
Chałubińskiego16:0534 min.
 
Sikorskiego16:0736 min.
 
Cieszyńskiego16:0938 min.
 
Cebertowicza16:1039 min.
 
Wilanowska16:1241 min.
 
Przemyska16:1443 min.
 
Płocka16:1544 min.
 
Łostowice Świętokrzyska16:1746 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy