Tramwaje 4
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Oliwa06:07
Opacka06:09
Subisława06:11
Pomorska - Osiedle06:12
Pomorska06:14
Piastowska06:15
Czerwony Dwór06:17
Bora Komorowskiego06:18
Kołobrzeska
 
06:20
0 min.
 
Zaspa06:222 min.
 
Startowa06:233 min.
 
Jana Pawła II06:244 min.
 
Żwirki i Wigury06:255 min.
 
Bajana06:266 min.
 
Legionów06:288 min.
 
Plac Komorowskiego06:3010 min.
 
Mickiewicza06:3212 min.
 
Reja06:3313 min.
 
Wyspiańskiego06:3515 min.
 
Opera Bałtycka06:3818 min.
 
Traugutta06:3919 min.
 
Uniwersytet Medyczny06:4020 min.
 
Chodowieckiego06:4121 min.
 
Brama Oliwska06:4222 min.
 
Dworzec PKS06:4424 min.
 
Nowe Ogrody06:4626 min.
 
Węzeł Groddecka06:4929 min.
 
Pohulanka06:5131 min.
 
Odrzańska06:5232 min.
 
Chałubińskiego06:5434 min.
 
Sikorskiego06:5636 min.
 
Cieszyńskiego06:5838 min.
 
Cebertowicza06:5939 min.
 
Wilanowska07:0141 min.
 
Przemyska07:0343 min.
 
Płocka07:0444 min.
 
Łostowice Świętokrzyska07:0646 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy