Tramwaje 4
Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Jelitkowo12:06
Helska12:08
Osiedle Wejhera12:10
Pomorska12:11
Piastowska12:12
Czerwony Dwór12:14
Bora Komorowskiego12:15
Kołobrzeska12:17
Zaspa12:19
Startowa12:20
Jana Pawła II12:21
Żwirki i Wigury12:22
Bajana12:23
Legionów12:25
Plac Komorowskiego12:27
Mickiewicza12:29
Reja12:30
Wyspiańskiego12:32
Opera Bałtycka12:35
Traugutta
 
12:36
0 min.
 
Uniwersytet Medyczny12:371 min.
 
Chodowieckiego12:382 min.
 
Brama Oliwska12:393 min.
 
Dworzec PKS12:415 min.
 
Nowe Ogrody12:437 min.
 
Węzeł Groddecka12:4610 min.
 
Pohulanka12:4812 min.
 
Odrzańska12:4913 min.
 
Chałubińskiego12:5115 min.
 
Sikorskiego12:5317 min.
 
Cieszyńskiego12:5519 min.
 
Cebertowicza12:5620 min.
 
Wilanowska12:5822 min.
 
Przemyska13:0024 min.
 
Płocka13:0125 min.
 
Łostowice Świętokrzyska13:0327 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy