Tramwaje 4
Rozkład jazdy na: Cz., 20.02.2020
Strzyża PKM06:48
Uniwersytet06:50
Bażyńskiego06:51
Tetmajera06:52
Derdowskiego06:53
Obrońców Westerplatte06:54
Oliwa06:57
Opacka06:59
Subisława07:01
Pomorska - Osiedle07:02
Pomorska07:04
Piastowska07:05
Czerwony Dwór07:07
Bora Komorowskiego07:08
Kołobrzeska07:10
Zaspa07:12
Startowa07:13
Jana Pawła II07:14
Żwirki i Wigury07:15
Bajana07:16
Legionów07:18
Plac Komorowskiego07:20
Mickiewicza07:22
Reja07:23
Wyspiańskiego07:25
Opera Bałtycka07:28
Traugutta
 
07:29
0 min.
 
Uniwersytet Medyczny07:301 min.
 
Chodowieckiego07:312 min.
 
Brama Oliwska07:323 min.
 
Dworzec PKS07:345 min.
 
Nowe Ogrody07:367 min.
 
Węzeł Groddecka07:3910 min.
 
Pohulanka07:4112 min.
 
Odrzańska07:4213 min.
 
Chałubińskiego07:4415 min.
 
Sikorskiego07:4617 min.
 
Cieszyńskiego07:4819 min.
 
Cebertowicza07:4920 min.
 
Wilanowska07:5122 min.
 
Przemyska07:5324 min.
 
Płocka07:5425 min.
 
Łostowice Świętokrzyska07:5627 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy