Tramwaje 4
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Jelitkowo10:26
Helska10:28
Osiedle Wejhera10:30
Pomorska10:31
Piastowska10:32
Czerwony Dwór10:34
Bora Komorowskiego10:35
Kołobrzeska10:37
Zaspa10:39
Startowa10:40
Jana Pawła II10:41
Żwirki i Wigury10:42
Bajana10:43
Legionów10:45
Plac Komorowskiego10:47
Mickiewicza10:49
Reja10:50
Wyspiańskiego10:52
Opera Bałtycka10:55
Traugutta10:56
Uniwersytet Medyczny10:57
Chodowieckiego10:58
Brama Oliwska10:59
Dworzec PKS
 
11:01
0 min.
 
Nowe Ogrody11:032 min.
 
Węzeł Groddecka11:065 min.
 
Pohulanka11:087 min.
 
Odrzańska11:098 min.
 
Chałubińskiego11:1110 min.
 
Sikorskiego11:1312 min.
 
Cieszyńskiego11:1514 min.
 
Cebertowicza11:1615 min.
 
Wilanowska11:1817 min.
 
Przemyska11:2019 min.
 
Płocka11:2120 min.
 
Łostowice Świętokrzyska11:2322 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy