Tramwaje 4
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Jelitkowo12:06
Helska12:08
Osiedle Wejhera12:10
Pomorska12:11
Piastowska12:12
Czerwony Dwór12:14
Bora Komorowskiego12:15
Kołobrzeska12:17
Zaspa12:19
Startowa12:20
Jana Pawła II12:21
Żwirki i Wigury12:22
Bajana12:23
Legionów12:25
Plac Komorowskiego12:27
Mickiewicza12:29
Reja12:30
Wyspiańskiego12:32
Opera Bałtycka12:35
Traugutta12:36
Uniwersytet Medyczny12:37
Chodowieckiego12:38
Brama Oliwska12:39
Dworzec PKS
 
12:41
0 min.
 
Nowe Ogrody12:432 min.
 
Węzeł Groddecka12:465 min.
 
Pohulanka12:487 min.
 
Odrzańska12:498 min.
 
Chałubińskiego12:5110 min.
 
Sikorskiego12:5312 min.
 
Cieszyńskiego12:5514 min.
 
Cebertowicza12:5615 min.
 
Wilanowska12:5817 min.
 
Przemyska13:0019 min.
 
Płocka13:0120 min.
 
Łostowice Świętokrzyska13:0322 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy