Tramwaje 4
Rozkład jazdy na: So., 29.02.2020
Jelitkowo12:26
Helska12:28
Osiedle Wejhera12:30
Pomorska12:31
Piastowska12:32
Czerwony Dwór12:34
Bora Komorowskiego12:35
Kołobrzeska12:37
Zaspa12:39
Startowa12:40
Jana Pawła II12:41
Żwirki i Wigury12:42
Bajana12:43
Legionów12:45
Plac Komorowskiego12:47
Mickiewicza12:49
Reja12:50
Wyspiańskiego12:52
Opera Bałtycka12:55
Traugutta12:56
Uniwersytet Medyczny12:57
Chodowieckiego12:58
Brama Oliwska12:59
Dworzec PKS
 
13:01
0 min.
 
Nowe Ogrody13:032 min.
 
Węzeł Groddecka13:065 min.
 
Pohulanka13:087 min.
 
Odrzańska13:098 min.
 
Chałubińskiego13:1110 min.
 
Sikorskiego13:1312 min.
 
Cieszyńskiego13:1514 min.
 
Cebertowicza13:1615 min.
 
Wilanowska13:1817 min.
 
Przemyska13:2019 min.
 
Płocka13:2120 min.
 
Łostowice Świętokrzyska13:2322 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy