Tramwaje 4
Rozkład jazdy na: So., 29.02.2020
Jelitkowo15:40
Helska15:42
Osiedle Wejhera15:44
Pomorska15:45
Piastowska15:46
Czerwony Dwór15:48
Bora Komorowskiego15:49
Kołobrzeska15:51
Zaspa15:53
Startowa15:54
Jana Pawła II15:55
Żwirki i Wigury15:56
Bajana15:57
Legionów15:59
Plac Komorowskiego16:01
Mickiewicza16:03
Reja16:04
Wyspiańskiego16:06
Opera Bałtycka16:09
Traugutta16:10
Uniwersytet Medyczny16:11
Chodowieckiego16:12
Brama Oliwska16:13
Dworzec PKS
 
16:15
0 min.
 
Nowe Ogrody16:172 min.
 
Węzeł Groddecka16:205 min.
 
Pohulanka16:227 min.
 
Odrzańska16:238 min.
 
Chałubińskiego16:2510 min.
 
Sikorskiego16:2712 min.
 
Cieszyńskiego16:2914 min.
 
Cebertowicza16:3015 min.
 
Wilanowska16:3217 min.
 
Przemyska16:3419 min.
 
Płocka16:3520 min.
 
Łostowice Świętokrzyska16:3722 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy