Tramwaje 4
Rozkład jazdy na: So., 29.02.2020
Oliwa06:27
Opacka06:29
Subisława06:31
Pomorska - Osiedle06:32
Pomorska06:34
Piastowska06:35
Czerwony Dwór06:37
Bora Komorowskiego06:38
Kołobrzeska06:40
Zaspa06:42
Startowa06:43
Jana Pawła II06:44
Żwirki i Wigury06:45
Bajana06:46
Legionów06:48
Plac Komorowskiego06:50
Mickiewicza06:52
Reja06:53
Wyspiańskiego06:55
Opera Bałtycka06:58
Traugutta06:59
Uniwersytet Medyczny07:00
Chodowieckiego07:01
Brama Oliwska07:02
Dworzec PKS
 
07:04
0 min.
 
Nowe Ogrody07:062 min.
 
Węzeł Groddecka07:095 min.
 
Pohulanka07:117 min.
 
Odrzańska07:128 min.
 
Chałubińskiego07:1410 min.
 
Sikorskiego07:1612 min.
 
Cieszyńskiego07:1814 min.
 
Cebertowicza07:1915 min.
 
Wilanowska07:2117 min.
 
Przemyska07:2319 min.
 
Płocka07:2420 min.
 
Łostowice Świętokrzyska07:2622 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy