Tramwaje 5

Od dnia 7.12.2019r. (sobota) obowiązuje zmieniony rozkład jazdy.

Rozkład jazdy na: Pt., 6.12.2019
Zaspa08:26
Kołobrzeska08:27
Bora Komorowskiego08:29
Czerwony Dwór08:31
Piastowska08:32
Pomorska08:34
Gospody08:35
Pomorska - Osiedle08:36
Subisława08:38
Opacka08:40
Oliwa08:42
Obrońców Westerplatte08:45
Derdowskiego08:46
Tetmajera08:47
Bażyńskiego
 
08:48
0 min.
 
Uniwersytet Gdański08:502 min.
 
Strzyża PKM08:524 min.
 
Zajezdnia08:535 min.
 
Zamenhofa08:546 min.
 
Wojska Polskiego08:568 min.
 
Galeria Bałtycka08:5810 min.
 
Klonowa09:0012 min.
 
Jaśkowa Dolina09:0113 min.
 
Miszewskiego09:0315 min.
 
Politechnika09:0416 min.
 
Wyspiańskiego09:0820 min.
 
Reja09:0921 min.
 
Mickiewicza09:1123 min.
 
Kościuszki09:1325 min.
 
Kolonia Uroda09:1426 min.
 
GrudziŹdzka09:1527 min.
 
al. Płażyńskiego09:1729 min.
 
Uczniowska09:1830 min.
 
Gdańska09:2032 min.
 
Sternicza09:2234 min.
 
Brzeźno09:2436 min.
 
Krasickiego09:2537 min.
 
Latarnia Morska09:2739 min.
 
Kasztanowa09:2840 min.
 
Na Zaspę09:2941 min.
 
Plac Wolności09:3143 min.
 
Władysława IV09:3345 min.
 
Nowy Port Oliwska09:3446 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy