Tramwaje 5

Od dnia 7.12.2019r. (sobota) obowiązuje zmieniony rozkład jazdy.

Rozkład jazdy na: Pt., 6.12.2019
Zaspa16:19
Kołobrzeska16:20
Bora Komorowskiego16:22
Czerwony Dwór16:24
Piastowska16:25
Pomorska16:27
Gospody16:28
Pomorska - Osiedle16:29
Subisława16:31
Opacka16:33
Oliwa16:35
Obrońców Westerplatte16:38
Derdowskiego16:39
Tetmajera16:40
Bażyńskiego
 
16:41
0 min.
 
Uniwersytet Gdański16:432 min.
 
Strzyża PKM16:454 min.
 
Zajezdnia16:465 min.
 
Zamenhofa16:476 min.
 
Wojska Polskiego16:498 min.
 
Galeria Bałtycka16:5110 min.
 
Klonowa16:5312 min.
 
Jaśkowa Dolina16:5413 min.
 
Miszewskiego16:5615 min.
 
Politechnika16:5716 min.
 
Wyspiańskiego17:0120 min.
 
Reja17:0221 min.
 
Mickiewicza17:0423 min.
 
Kościuszki17:0625 min.
 
Kolonia Uroda17:0726 min.
 
GrudziŹdzka17:0827 min.
 
al. Płażyńskiego17:1029 min.
 
Uczniowska17:1130 min.
 
Gdańska17:1332 min.
 
Sternicza17:1534 min.
 
Brzeźno17:1736 min.
 
Krasickiego17:1837 min.
 
Latarnia Morska17:2039 min.
 
Kasztanowa17:2140 min.
 
Na Zaspę17:2241 min.
 
Plac Wolności17:2443 min.
 
Władysława IV17:2645 min.
 
Nowy Port Oliwska17:2746 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy