Tramwaje 5

Od dnia 7.12.2019r. (sobota) obowiązuje zmieniony rozkład jazdy.

Rozkład jazdy na: Pt., 6.12.2019
Zaspa21:39
Kołobrzeska21:40
Bora Komorowskiego21:42
Czerwony Dwór21:44
Piastowska21:45
Pomorska21:47
Gospody21:48
Pomorska - Osiedle21:49
Subisława21:51
Opacka21:53
Oliwa21:55
Obrońców Westerplatte21:58
Derdowskiego21:59
Tetmajera22:00
Bażyńskiego22:01
Uniwersytet Gdański22:03
Strzyża PKM22:05
Zajezdnia22:06
Zamenhofa22:07
Wojska Polskiego22:09
Galeria Bałtycka22:11
Klonowa22:13
Jaśkowa Dolina22:14
Miszewskiego22:16
Politechnika22:17
Wyspiańskiego22:21
Reja22:22
Mickiewicza22:24
Kościuszki
 
22:26
0 min.
 
Kolonia Uroda22:271 min.
 
GrudziŹdzka22:282 min.
 
al. Płażyńskiego22:304 min.
 
Uczniowska22:315 min.
 
Gdańska22:337 min.
 
Sternicza22:359 min.
 
Brzeźno22:3711 min.
 
Krasickiego22:3812 min.
 
Latarnia Morska22:4014 min.
 
Kasztanowa22:4115 min.
 
Na Zaspę22:4216 min.
 
Plac Wolności22:4418 min.
 
Władysława IV22:4620 min.
 
Nowy Port Oliwska22:4721 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy