Tramwaje 5

Od dnia 7.12.2019r. (sobota) obowiązuje zmieniony rozkład jazdy.

Rozkład jazdy na: Pt., 6.12.2019
Zaspa08:46
Kołobrzeska08:47
Bora Komorowskiego08:49
Czerwony Dwór08:51
Piastowska08:52
Pomorska08:54
Gospody08:55
Pomorska - Osiedle08:56
Subisława08:58
Opacka09:00
Oliwa09:02
Obrońców Westerplatte09:05
Derdowskiego09:06
Tetmajera09:07
Bażyńskiego09:08
Uniwersytet Gdański09:10
Strzyża PKM09:12
Zajezdnia09:13
Zamenhofa09:14
Wojska Polskiego09:16
Galeria Bałtycka09:18
Klonowa09:20
Jaśkowa Dolina09:21
Miszewskiego09:23
Politechnika09:24
Wyspiańskiego09:28
Reja09:29
Mickiewicza09:31
Kościuszki
 
09:33
0 min.
 
Kolonia Uroda09:341 min.
 
GrudziŹdzka09:352 min.
 
al. Płażyńskiego09:374 min.
 
Uczniowska09:385 min.
 
Gdańska09:407 min.
 
Sternicza09:429 min.
 
Brzeźno09:4411 min.
 
Krasickiego09:4512 min.
 
Latarnia Morska09:4714 min.
 
Kasztanowa09:4815 min.
 
Na Zaspę09:4916 min.
 
Plac Wolności09:5118 min.
 
Władysława IV09:5320 min.
 
Nowy Port Oliwska09:5421 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy