Tramwaje 5

Od dnia 7.12.2019r. (sobota) obowiązuje zmieniony rozkład jazdy.

Rozkład jazdy na: Pt., 6.12.2019
Strzyża PKM04:34
Zajezdnia04:35
Zamenhofa04:36
Wojska Polskiego04:38
Galeria Bałtycka04:40
Klonowa04:42
Jaśkowa Dolina04:43
Miszewskiego04:45
Politechnika04:46
Wyspiańskiego04:50
Reja04:51
Mickiewicza04:53
Kościuszki04:55
Kolonia Uroda04:56
GrudziŹdzka04:57
al. Płażyńskiego
 
04:59
0 min.
 
Uczniowska05:001 min.
 
Gdańska05:023 min.
 
Sternicza05:045 min.
 
Brzeźno05:067 min.
 
Krasickiego05:078 min.
 
Latarnia Morska05:0910 min.
 
Kasztanowa05:1011 min.
 
Na Zaspę05:1112 min.
 
Plac Wolności05:1314 min.
 
Władysława IV05:1516 min.
 
Nowy Port Oliwska05:1617 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy