Tramwaje 5

Od dnia 7.12.2019r. (sobota) obowiązuje zmieniony rozkład jazdy.

Rozkład jazdy na: Pt., 6.12.2019
Nowy Port Oliwska08:20
Przychodnia08:21
Rybołowców08:22
Kasztanowa08:24
Latarnia Morska08:25
Krasickiego08:27
Brzeźno08:29
Mazurska08:30
Wczasy08:31
Dworska08:33
al. Płażyńskiego08:34
GrudziŹdzka08:36
Kolonia Uroda08:37
Kościuszki08:39
Mickiewicza08:40
Reja08:41
Wyspiańskiego
 
08:43
0 min.
 
Politechnika08:463 min.
 
Miszewskiego08:485 min.
 
Jaśkowa Dolina08:507 min.
 
Klonowa08:518 min.
 
Galeria Bałtycka08:5310 min.
 
Wojska Polskiego08:5512 min.
 
Zamenhofa08:5613 min.
 
Zajezdnia08:5714 min.
 
Strzyża PKM08:5815 min.
 
Uniwersytet Gdański09:0017 min.
 
Bażyńskiego09:0118 min.
 
Tetmajera09:0219 min.
 
Derdowskiego09:0320 min.
 
Obrońców Westerplatte09:0421 min.
 
Oliwa09:0724 min.
 
Opacka09:0926 min.
 
Subisława09:1128 min.
 
Pomorska - Osiedle09:1229 min.
 
Pomorska09:1431 min.
 
Piastowska09:1532 min.
 
Czerwony Dwór09:1734 min.
 
Bora Komorowskiego09:1835 min.
 
Kołobrzeska09:2037 min.
 
Zaspa09:2239 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy