Tramwaje 5

Od dnia 7.12.2019r. (sobota) obowiązuje zmieniony rozkład jazdy.

Rozkład jazdy na: Pt., 6.12.2019
Nowy Port Oliwska20:50
Przychodnia20:51
Rybołowców20:52
Kasztanowa20:54
Latarnia Morska20:55
Krasickiego20:57
Brzeźno20:59
Mazurska21:00
Wczasy21:01
Dworska21:03
al. Płażyńskiego21:04
GrudziŹdzka21:06
Kolonia Uroda21:07
Kościuszki21:09
Mickiewicza21:10
Reja21:11
Wyspiańskiego21:13
Politechnika21:16
Miszewskiego21:18
Jaśkowa Dolina21:20
Klonowa21:21
Galeria Bałtycka21:23
Wojska Polskiego21:25
Zamenhofa21:26
Zajezdnia
 
21:27
0 min.
 
Strzyża PKM21:281 min.
 
Uniwersytet Gdański21:303 min.
 
Bażyńskiego21:314 min.
 
Tetmajera21:325 min.
 
Derdowskiego21:336 min.
 
Obrońców Westerplatte21:347 min.
 
Oliwa21:3710 min.
 
Opacka21:3912 min.
 
Subisława21:4114 min.
 
Pomorska - Osiedle21:4215 min.
 
Pomorska21:4417 min.
 
Piastowska21:4518 min.
 
Czerwony Dwór21:4720 min.
 
Bora Komorowskiego21:4821 min.
 
Kołobrzeska21:5023 min.
 
Zaspa21:5225 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy