Tramwaje 7

Od dnia 7.12.2019r. (sobota) obowiązuje zmieniony rozkład jazdy.

Rozkład jazdy na: Pt., 6.12.2019
Łostowice Świętokrzyska16:44
Płocka16:46
Przemyska16:48
Wilanowska16:49
Cebertowicza16:51
Cieszyńskiego16:52
Sikorskiego16:54
Chałubińskiego16:56
Odrzańska16:58
Pohulanka16:59
Śródmieście SKM
 
17:01
0 min.
 
Brama Wyżynna17:032 min.
 
Dworzec Główny17:054 min.
 
Plac Solidarności17:087 min.
 
Stocznia SKM17:109 min.
 
Stocznia Północna17:1211 min.
 
Twarda17:1312 min.
 
Węzeł Kliniczna17:1413 min.
 
Swojska17:1514 min.
 
Żaglowa - AmberExpo17:1716 min.
 
Mostostal17:1817 min.
 
Stadion Energa Gdańsk17:1918 min.
 
Śnieżna17:2120 min.
 
Marynarki Polskiej17:2322 min.
 
Plac Wolności17:2423 min.
 
Nowy Port Zajezdnia17:2524 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy