Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Stogi Plaża05:54
Stogi Pasanil05:59
Zimna06:00
Lessowa06:01
Kaczeńce06:02
Sucharskiego06:04
Lenartowicza06:05
Przeróbka06:06
Głęboka06:09
Brama Żuławska06:11
Akademia Muzyczna06:12
Chmielna06:13
Żabi Kruk06:14
Okopowa
 
06:16
0 min.
 
Brama Wyżynna06:182 min.
 
Dworzec Główny06:204 min.
 
Plac Solidarności06:226 min.
 
Stocznia SKM06:237 min.
 
Stocznia Północna06:259 min.
 
Twarda06:2610 min.
 
Kliniczna - Szpital06:2711 min.
 
Wyspiańskiego06:2913 min.
 
Reja06:3014 min.
 
Mickiewicza06:3216 min.
 
Plac Komorowskiego06:3418 min.
 
Legionów06:3519 min.
 
Bajana06:3620 min.
 
Żwirki i Wigury06:3721 min.
 
Jana Pawła II06:3822 min.
 
Startowa06:3923 min.
 
Zaspa06:4024 min.
 
Kołobrzeska06:4125 min.
 
Bora Komorowskiego06:4327 min.
 
Czerwony Dwór06:4529 min.
 
Piastowska06:4630 min.
 
Pomorska06:4832 min.
 
Osiedle Wejhera06:4933 min.
 
Helska06:5034 min.
 
Jelitkowo06:5135 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy