Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Stogi Plaża06:46
Stogi Pasanil06:51
Zimna06:52
Lessowa06:53
Kaczeńce06:54
Sucharskiego06:56
Lenartowicza06:57
Przeróbka06:58
Głęboka07:01
Brama Żuławska07:03
Akademia Muzyczna07:04
Chmielna07:05
Żabi Kruk07:06
Okopowa
 
07:08
0 min.
 
Brama Wyżynna07:102 min.
 
Dworzec Główny07:124 min.
 
Plac Solidarności07:146 min.
 
Stocznia SKM07:168 min.
 
Stocznia Północna07:1810 min.
 
Twarda07:1911 min.
 
Kliniczna - Szpital07:2012 min.
 
Wyspiańskiego07:2214 min.
 
Reja07:2315 min.
 
Mickiewicza07:2517 min.
 
Plac Komorowskiego07:2719 min.
 
Legionów07:2921 min.
 
Bajana07:3022 min.
 
Żwirki i Wigury07:3123 min.
 
Jana Pawła II07:3224 min.
 
Startowa07:3325 min.
 
Zaspa07:3426 min.
 
Kołobrzeska07:3527 min.
 
Bora Komorowskiego07:3729 min.
 
Czerwony Dwór07:3931 min.
 
Piastowska07:4032 min.
 
Pomorska07:4234 min.
 
Osiedle Wejhera07:4335 min.
 
Helska07:4436 min.
 
Jelitkowo07:4537 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy