Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Stogi Plaża14:11
Stogi Pasanil14:16
Zimna14:17
Lessowa14:18
Kaczeńce14:19
Sucharskiego14:21
Lenartowicza14:22
Przeróbka14:23
Głęboka14:26
Brama Żuławska14:28
Akademia Muzyczna14:29
Chmielna14:30
Żabi Kruk14:31
Okopowa
 
14:33
0 min.
 
Brama Wyżynna14:352 min.
 
Dworzec Główny14:374 min.
 
Plac Solidarności14:396 min.
 
Stocznia SKM14:418 min.
 
Stocznia Północna14:4310 min.
 
Twarda14:4411 min.
 
Kliniczna - Szpital14:4512 min.
 
Wyspiańskiego14:4714 min.
 
Reja14:4815 min.
 
Mickiewicza14:5017 min.
 
Plac Komorowskiego14:5219 min.
 
Legionów14:5421 min.
 
Bajana14:5522 min.
 
Żwirki i Wigury14:5623 min.
 
Jana Pawła II14:5724 min.
 
Startowa14:5825 min.
 
Zaspa14:5926 min.
 
Kołobrzeska15:0027 min.
 
Bora Komorowskiego15:0229 min.
 
Czerwony Dwór15:0431 min.
 
Piastowska15:0532 min.
 
Pomorska15:0734 min.
 
Osiedle Wejhera15:0835 min.
 
Helska15:0936 min.
 
Jelitkowo15:1037 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy