Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Stogi Plaża14:31
Stogi Pasanil14:36
Zimna14:37
Lessowa14:38
Kaczeńce14:39
Sucharskiego14:41
Lenartowicza14:42
Przeróbka14:43
Głęboka14:46
Brama Żuławska14:48
Akademia Muzyczna14:49
Chmielna14:50
Żabi Kruk14:51
Okopowa
 
14:53
0 min.
 
Brama Wyżynna14:552 min.
 
Dworzec Główny14:574 min.
 
Plac Solidarności14:596 min.
 
Stocznia SKM15:018 min.
 
Stocznia Północna15:0310 min.
 
Twarda15:0411 min.
 
Kliniczna - Szpital15:0512 min.
 
Wyspiańskiego15:0714 min.
 
Reja15:0815 min.
 
Mickiewicza15:1017 min.
 
Plac Komorowskiego15:1219 min.
 
Legionów15:1421 min.
 
Bajana15:1522 min.
 
Żwirki i Wigury15:1623 min.
 
Jana Pawła II15:1724 min.
 
Startowa15:1825 min.
 
Zaspa15:1926 min.
 
Kołobrzeska15:2027 min.
 
Bora Komorowskiego15:2229 min.
 
Czerwony Dwór15:2431 min.
 
Piastowska15:2532 min.
 
Pomorska15:2734 min.
 
Osiedle Wejhera15:2835 min.
 
Helska15:2936 min.
 
Jelitkowo15:3037 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy