Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Stogi Plaża17:51
Stogi Pasanil17:56
Zimna17:57
Lessowa17:58
Kaczeńce17:59
Sucharskiego18:01
Lenartowicza18:02
Przeróbka18:03
Głęboka18:06
Brama Żuławska18:08
Akademia Muzyczna18:09
Chmielna18:10
Żabi Kruk18:11
Okopowa
 
18:13
0 min.
 
Brama Wyżynna18:152 min.
 
Dworzec Główny18:174 min.
 
Plac Solidarności18:196 min.
 
Stocznia SKM18:218 min.
 
Stocznia Północna18:2310 min.
 
Twarda18:2411 min.
 
Kliniczna - Szpital18:2512 min.
 
Wyspiańskiego18:2714 min.
 
Reja18:2815 min.
 
Mickiewicza18:3017 min.
 
Plac Komorowskiego18:3219 min.
 
Legionów18:3421 min.
 
Bajana18:3522 min.
 
Żwirki i Wigury18:3623 min.
 
Jana Pawła II18:3724 min.
 
Startowa18:3825 min.
 
Zaspa18:3926 min.
 
Kołobrzeska18:4027 min.
 
Bora Komorowskiego18:4229 min.
 
Czerwony Dwór18:4431 min.
 
Piastowska18:4532 min.
 
Pomorska18:4734 min.
 
Osiedle Wejhera18:4835 min.
 
Helska18:4936 min.
 
Jelitkowo18:5037 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy