Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Stogi Plaża20:54
Stogi Pasanil20:59
Zimna21:00
Lessowa21:01
Kaczeńce21:02
Sucharskiego21:04
Lenartowicza21:05
Przeróbka21:06
Głęboka21:09
Brama Żuławska21:11
Akademia Muzyczna21:12
Chmielna21:13
Żabi Kruk21:14
Okopowa
 
21:16
0 min.
 
Brama Wyżynna21:182 min.
 
Dworzec Główny21:204 min.
 
Plac Solidarności21:226 min.
 
Stocznia SKM21:237 min.
 
Stocznia Północna21:259 min.
 
Twarda21:2610 min.
 
Kliniczna - Szpital21:2711 min.
 
Wyspiańskiego21:2913 min.
 
Reja21:3014 min.
 
Mickiewicza21:3216 min.
 
Plac Komorowskiego21:3418 min.
 
Legionów21:3519 min.
 
Bajana21:3620 min.
 
Żwirki i Wigury21:3721 min.
 
Jana Pawła II21:3822 min.
 
Startowa21:3923 min.
 
Zaspa21:4024 min.
 
Kołobrzeska21:4125 min.
 
Bora Komorowskiego21:4327 min.
 
Czerwony Dwór21:4529 min.
 
Piastowska21:4630 min.
 
Pomorska21:4832 min.
 
Osiedle Wejhera21:4933 min.
 
Helska21:5034 min.
 
Jelitkowo21:5135 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy