Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Stogi Plaża22:24
Stogi Pasanil22:29
Zimna22:30
Lessowa22:31
Kaczeńce22:32
Sucharskiego22:34
Lenartowicza22:35
Przeróbka22:36
Głęboka22:39
Brama Żuławska22:41
Akademia Muzyczna22:42
Chmielna22:43
Żabi Kruk22:44
Okopowa
 
22:46
0 min.
 
Brama Wyżynna22:482 min.
 
Dworzec Główny22:504 min.
 
Plac Solidarności22:526 min.
 
Stocznia SKM22:537 min.
 
Stocznia Północna22:559 min.
 
Twarda22:5610 min.
 
Kliniczna - Szpital22:5711 min.
 
Wyspiańskiego22:5913 min.
 
Reja23:0014 min.
 
Mickiewicza23:0216 min.
 
Plac Komorowskiego23:0418 min.
 
Legionów23:0519 min.
 
Bajana23:0620 min.
 
Żwirki i Wigury23:0721 min.
 
Jana Pawła II23:0822 min.
 
Startowa23:0923 min.
 
Zaspa23:1024 min.
 
Kołobrzeska23:1125 min.
 
Bora Komorowskiego23:1327 min.
 
Czerwony Dwór23:1529 min.
 
Piastowska23:1630 min.
 
Pomorska23:1832 min.
 
Osiedle Wejhera23:1933 min.
 
Helska23:2034 min.
 
Jelitkowo23:2135 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy