Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Stogi Pasanil04:59
Zimna05:00
Lessowa05:01
Kaczeńce05:02
Sucharskiego05:04
Lenartowicza05:05
Przeróbka05:06
Głęboka05:09
Brama Żuławska05:11
Akademia Muzyczna05:12
Chmielna05:13
Żabi Kruk05:14
Okopowa
 
05:16
0 min.
 
Brama Wyżynna05:182 min.
 
Dworzec Główny05:204 min.
 
Plac Solidarności05:226 min.
 
Stocznia SKM05:237 min.
 
Stocznia Północna05:259 min.
 
Twarda05:2610 min.
 
Kliniczna - Szpital05:2711 min.
 
Wyspiańskiego05:2913 min.
 
Reja05:3014 min.
 
Mickiewicza05:3216 min.
 
Plac Komorowskiego05:3418 min.
 
Legionów05:3519 min.
 
Bajana05:3620 min.
 
Żwirki i Wigury05:3721 min.
 
Jana Pawła II05:3822 min.
 
Startowa05:3923 min.
 
Zaspa05:4024 min.
 
Kołobrzeska05:4125 min.
 
Bora Komorowskiego05:4327 min.
 
Czerwony Dwór05:4529 min.
 
Piastowska05:4630 min.
 
Pomorska05:4832 min.
 
Osiedle Wejhera05:4933 min.
 
Helska05:5034 min.
 
Jelitkowo05:5135 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy