Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Stogi Plaża05:24
Stogi Pasanil05:29
Zimna05:30
Lessowa05:31
Kaczeńce05:32
Sucharskiego05:34
Lenartowicza05:35
Przeróbka05:36
Głęboka05:39
Brama Żuławska05:41
Akademia Muzyczna05:42
Chmielna05:43
Żabi Kruk05:44
Okopowa
 
05:46
0 min.
 
Brama Wyżynna05:482 min.
 
Dworzec Główny05:504 min.
 
Plac Solidarności05:526 min.
 
Stocznia SKM05:537 min.
 
Stocznia Północna05:559 min.
 
Twarda05:5610 min.
 
Kliniczna - Szpital05:5711 min.
 
Wyspiańskiego05:5913 min.
 
Reja06:0014 min.
 
Mickiewicza06:0216 min.
 
Plac Komorowskiego06:0418 min.
 
Legionów06:0519 min.
 
Bajana06:0620 min.
 
Żwirki i Wigury06:0721 min.
 
Jana Pawła II06:0822 min.
 
Startowa06:0923 min.
 
Zaspa06:1024 min.
 
Kołobrzeska06:1125 min.
 
Bora Komorowskiego06:1327 min.
 
Czerwony Dwór06:1529 min.
 
Piastowska06:1630 min.
 
Pomorska06:1832 min.
 
Osiedle Wejhera06:1933 min.
 
Helska06:2034 min.
 
Jelitkowo06:2135 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy