Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Stogi Plaża13:23
Stogi Pasanil13:28
Zimna13:29
Lessowa13:30
Kaczeńce13:31
Sucharskiego13:33
Lenartowicza13:34
Przeróbka13:35
Głęboka13:38
Brama Żuławska13:40
Akademia Muzyczna13:41
Chmielna13:42
Żabi Kruk13:43
Okopowa
 
13:45
0 min.
 
Brama Wyżynna13:472 min.
 
Dworzec Główny13:494 min.
 
Plac Solidarności13:516 min.
 
Stocznia SKM13:538 min.
 
Stocznia Północna13:5510 min.
 
Twarda13:5611 min.
 
Kliniczna - Szpital13:5712 min.
 
Wyspiańskiego13:5914 min.
 
Reja14:0015 min.
 
Mickiewicza14:0217 min.
 
Plac Komorowskiego14:0419 min.
 
Legionów14:0621 min.
 
Bajana14:0722 min.
 
Żwirki i Wigury14:0823 min.
 
Jana Pawła II14:0924 min.
 
Startowa14:1025 min.
 
Zaspa14:1126 min.
 
Kołobrzeska14:1227 min.
 
Bora Komorowskiego14:1429 min.
 
Czerwony Dwór14:1631 min.
 
Piastowska14:1732 min.
 
Pomorska14:1934 min.
 
Osiedle Wejhera14:2035 min.
 
Helska14:2136 min.
 
Jelitkowo14:2237 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy