Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Cz., 20.02.2020
Stogi Plaża14:03
Stogi Pasanil14:08
Zimna14:09
Lessowa14:10
Kaczeńce14:11
Sucharskiego14:13
Lenartowicza14:14
Przeróbka14:15
Głęboka14:18
Brama Żuławska14:20
Akademia Muzyczna14:21
Chmielna14:22
Żabi Kruk14:23
Okopowa
 
14:25
0 min.
 
Brama Wyżynna14:272 min.
 
Dworzec Główny14:294 min.
 
Plac Solidarności14:316 min.
 
Stocznia SKM14:338 min.
 
Stocznia Północna14:3510 min.
 
Twarda14:3611 min.
 
Kliniczna - Szpital14:3712 min.
 
Wyspiańskiego14:3914 min.
 
Reja14:4015 min.
 
Mickiewicza14:4217 min.
 
Plac Komorowskiego14:4419 min.
 
Legionów14:4621 min.
 
Bajana14:4722 min.
 
Żwirki i Wigury14:4823 min.
 
Jana Pawła II14:4924 min.
 
Startowa14:5025 min.
 
Zaspa14:5126 min.
 
Kołobrzeska14:5227 min.
 
Bora Komorowskiego14:5429 min.
 
Czerwony Dwór14:5631 min.
 
Piastowska14:5732 min.
 
Pomorska14:5934 min.
 
Osiedle Wejhera15:0035 min.
 
Helska15:0136 min.
 
Jelitkowo15:0237 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy