Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Stogi Plaża15:23
Stogi Pasanil15:28
Zimna15:29
Lessowa15:30
Kaczeńce15:31
Sucharskiego15:33
Lenartowicza15:34
Przeróbka15:35
Głęboka15:38
Brama Żuławska15:40
Akademia Muzyczna15:41
Chmielna15:42
Żabi Kruk15:43
Okopowa
 
15:45
0 min.
 
Brama Wyżynna15:472 min.
 
Dworzec Główny15:494 min.
 
Plac Solidarności15:516 min.
 
Stocznia SKM15:538 min.
 
Stocznia Północna15:5510 min.
 
Twarda15:5611 min.
 
Kliniczna - Szpital15:5712 min.
 
Wyspiańskiego15:5914 min.
 
Reja16:0015 min.
 
Mickiewicza16:0217 min.
 
Plac Komorowskiego16:0419 min.
 
Legionów16:0621 min.
 
Bajana16:0722 min.
 
Żwirki i Wigury16:0823 min.
 
Jana Pawła II16:0924 min.
 
Startowa16:1025 min.
 
Zaspa16:1126 min.
 
Kołobrzeska16:1227 min.
 
Bora Komorowskiego16:1429 min.
 
Czerwony Dwór16:1631 min.
 
Piastowska16:1732 min.
 
Pomorska16:1934 min.
 
Osiedle Wejhera16:2035 min.
 
Helska16:2136 min.
 
Jelitkowo16:2237 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy