Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Stogi Plaża21:54
Stogi Pasanil21:59
Zimna22:00
Lessowa22:01
Kaczeńce22:02
Sucharskiego22:04
Lenartowicza22:05
Przeróbka22:06
Głęboka22:09
Brama Żuławska22:11
Akademia Muzyczna22:12
Chmielna22:13
Żabi Kruk22:14
Okopowa
 
22:16
0 min.
 
Brama Wyżynna22:182 min.
 
Dworzec Główny22:204 min.
 
Plac Solidarności22:226 min.
 
Stocznia SKM22:237 min.
 
Stocznia Północna22:259 min.
 
Twarda22:2610 min.
 
Kliniczna - Szpital22:2711 min.
 
Wyspiańskiego22:2913 min.
 
Reja22:3014 min.
 
Mickiewicza22:3216 min.
 
Plac Komorowskiego22:3418 min.
 
Legionów22:3519 min.
 
Bajana22:3620 min.
 
Żwirki i Wigury22:3721 min.
 
Jana Pawła II22:3822 min.
 
Startowa22:3923 min.
 
Zaspa22:4024 min.
 
Kołobrzeska22:4125 min.
 
Bora Komorowskiego22:4327 min.
 
Czerwony Dwór22:4529 min.
 
Piastowska22:4630 min.
 
Pomorska22:4832 min.
 
Osiedle Wejhera22:4933 min.
 
Helska22:5034 min.
 
Jelitkowo22:5135 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy