Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Cz., 20.02.2020
Stogi Plaża08:40
Stogi Pasanil08:45
Zimna08:46
Lessowa08:47
Kaczeńce08:48
Sucharskiego08:50
Lenartowicza08:51
Przeróbka08:52
Głęboka08:55
Brama Żuławska08:57
Akademia Muzyczna08:58
Chmielna08:59
Żabi Kruk09:00
Okopowa
 
09:02
0 min.
 
Brama Wyżynna09:042 min.
 
Dworzec Główny09:064 min.
 
Plac Solidarności09:097 min.
 
Stocznia SKM09:119 min.
 
Stocznia Północna09:1311 min.
 
Twarda09:1412 min.
 
Kliniczna - Szpital09:1513 min.
 
Wyspiańskiego09:1715 min.
 
Reja09:1816 min.
 
Mickiewicza09:2018 min.
 
Plac Komorowskiego09:2220 min.
 
Legionów09:2422 min.
 
Bajana09:2523 min.
 
Żwirki i Wigury09:2624 min.
 
Jana Pawła II09:2725 min.
 
Startowa09:2826 min.
 
Zaspa09:2927 min.
 
Kołobrzeska09:3028 min.
 
Bora Komorowskiego09:3230 min.
 
Czerwony Dwór09:3432 min.
 
Piastowska09:3533 min.
 
Pomorska09:3735 min.
 
Osiedle Wejhera09:3836 min.
 
Helska09:3937 min.
 
Jelitkowo09:4038 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy