Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Cz., 20.02.2020
Stogi Plaża09:40
Stogi Pasanil09:45
Zimna09:46
Lessowa09:47
Kaczeńce09:48
Sucharskiego09:50
Lenartowicza09:51
Przeróbka09:52
Głęboka09:55
Brama Żuławska09:57
Akademia Muzyczna09:58
Chmielna09:59
Żabi Kruk10:00
Okopowa
 
10:02
0 min.
 
Brama Wyżynna10:042 min.
 
Dworzec Główny10:064 min.
 
Plac Solidarności10:097 min.
 
Stocznia SKM10:119 min.
 
Stocznia Północna10:1311 min.
 
Twarda10:1412 min.
 
Kliniczna - Szpital10:1513 min.
 
Wyspiańskiego10:1715 min.
 
Reja10:1816 min.
 
Mickiewicza10:2018 min.
 
Plac Komorowskiego10:2220 min.
 
Legionów10:2422 min.
 
Bajana10:2523 min.
 
Żwirki i Wigury10:2624 min.
 
Jana Pawła II10:2725 min.
 
Startowa10:2826 min.
 
Zaspa10:2927 min.
 
Kołobrzeska10:3028 min.
 
Bora Komorowskiego10:3230 min.
 
Czerwony Dwór10:3432 min.
 
Piastowska10:3533 min.
 
Pomorska10:3735 min.
 
Osiedle Wejhera10:3836 min.
 
Helska10:3937 min.
 
Jelitkowo10:4038 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy