Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Cz., 20.02.2020
Stogi Plaża10:20
Stogi Pasanil10:25
Zimna10:26
Lessowa10:27
Kaczeńce10:28
Sucharskiego10:30
Lenartowicza10:31
Przeróbka10:32
Głęboka10:35
Brama Żuławska10:37
Akademia Muzyczna10:38
Chmielna10:39
Żabi Kruk10:40
Okopowa
 
10:42
0 min.
 
Brama Wyżynna10:442 min.
 
Dworzec Główny10:464 min.
 
Plac Solidarności10:497 min.
 
Stocznia SKM10:519 min.
 
Stocznia Północna10:5311 min.
 
Twarda10:5412 min.
 
Kliniczna - Szpital10:5513 min.
 
Wyspiańskiego10:5715 min.
 
Reja10:5816 min.
 
Mickiewicza11:0018 min.
 
Plac Komorowskiego11:0220 min.
 
Legionów11:0422 min.
 
Bajana11:0523 min.
 
Żwirki i Wigury11:0624 min.
 
Jana Pawła II11:0725 min.
 
Startowa11:0826 min.
 
Zaspa11:0927 min.
 
Kołobrzeska11:1028 min.
 
Bora Komorowskiego11:1230 min.
 
Czerwony Dwór11:1432 min.
 
Piastowska11:1533 min.
 
Pomorska11:1735 min.
 
Osiedle Wejhera11:1836 min.
 
Helska11:1937 min.
 
Jelitkowo11:2038 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy