Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Stogi Plaża11:00
Stogi Pasanil11:05
Zimna11:06
Lessowa11:07
Kaczeńce11:08
Sucharskiego11:10
Lenartowicza11:11
Przeróbka11:12
Głęboka11:15
Brama Żuławska11:17
Akademia Muzyczna11:18
Chmielna11:19
Żabi Kruk11:20
Okopowa
 
11:22
0 min.
 
Brama Wyżynna11:242 min.
 
Dworzec Główny11:264 min.
 
Plac Solidarności11:297 min.
 
Stocznia SKM11:319 min.
 
Stocznia Północna11:3311 min.
 
Twarda11:3412 min.
 
Kliniczna - Szpital11:3513 min.
 
Wyspiańskiego11:3715 min.
 
Reja11:3816 min.
 
Mickiewicza11:4018 min.
 
Plac Komorowskiego11:4220 min.
 
Legionów11:4422 min.
 
Bajana11:4523 min.
 
Żwirki i Wigury11:4624 min.
 
Jana Pawła II11:4725 min.
 
Startowa11:4826 min.
 
Zaspa11:4927 min.
 
Kołobrzeska11:5028 min.
 
Bora Komorowskiego11:5230 min.
 
Czerwony Dwór11:5432 min.
 
Piastowska11:5533 min.
 
Pomorska11:5735 min.
 
Osiedle Wejhera11:5836 min.
 
Helska11:5937 min.
 
Jelitkowo12:0038 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy