Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Stogi Plaża11:49
Stogi Pasanil11:54
Zimna11:55
Lessowa11:56
Kaczeńce11:57
Sucharskiego11:59
Lenartowicza12:00
Przeróbka12:01
Głęboka12:04
Brama Żuławska12:06
Akademia Muzyczna12:07
Chmielna12:08
Żabi Kruk12:09
Okopowa
 
12:11
0 min.
 
Brama Wyżynna12:132 min.
 
Dworzec Główny12:154 min.
 
Plac Solidarności12:187 min.
 
Stocznia SKM12:209 min.
 
Stocznia Północna12:2211 min.
 
Twarda12:2312 min.
 
Kliniczna - Szpital12:2413 min.
 
Wyspiańskiego12:2615 min.
 
Reja12:2716 min.
 
Mickiewicza12:2918 min.
 
Plac Komorowskiego12:3120 min.
 
Legionów12:3322 min.
 
Bajana12:3423 min.
 
Żwirki i Wigury12:3524 min.
 
Jana Pawła II12:3625 min.
 
Startowa12:3726 min.
 
Zaspa12:3827 min.
 
Kołobrzeska12:3928 min.
 
Bora Komorowskiego12:4130 min.
 
Czerwony Dwór12:4332 min.
 
Piastowska12:4433 min.
 
Pomorska12:4635 min.
 
Osiedle Wejhera12:4736 min.
 
Helska12:4837 min.
 
Jelitkowo12:4938 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy