Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Stogi Plaża12:20
Stogi Pasanil12:25
Zimna12:26
Lessowa12:27
Kaczeńce12:28
Sucharskiego12:30
Lenartowicza12:31
Przeróbka12:32
Głęboka12:35
Brama Żuławska12:37
Akademia Muzyczna12:38
Chmielna12:39
Żabi Kruk12:40
Okopowa
 
12:42
0 min.
 
Brama Wyżynna12:442 min.
 
Dworzec Główny12:464 min.
 
Plac Solidarności12:497 min.
 
Stocznia SKM12:519 min.
 
Stocznia Północna12:5311 min.
 
Twarda12:5412 min.
 
Kliniczna - Szpital12:5513 min.
 
Wyspiańskiego12:5715 min.
 
Reja12:5816 min.
 
Mickiewicza13:0018 min.
 
Plac Komorowskiego13:0220 min.
 
Legionów13:0422 min.
 
Bajana13:0523 min.
 
Żwirki i Wigury13:0624 min.
 
Jana Pawła II13:0725 min.
 
Startowa13:0826 min.
 
Zaspa13:0927 min.
 
Kołobrzeska13:1028 min.
 
Bora Komorowskiego13:1230 min.
 
Czerwony Dwór13:1432 min.
 
Piastowska13:1533 min.
 
Pomorska13:1735 min.
 
Osiedle Wejhera13:1836 min.
 
Helska13:1937 min.
 
Jelitkowo13:2038 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy