Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Stogi Pasanil04:51
Zimna04:52
Lessowa04:53
Kaczeńce04:54
Sucharskiego04:56
Lenartowicza04:57
Przeróbka04:58
Głęboka05:01
Brama Żuławska05:03
Akademia Muzyczna05:04
Chmielna05:05
Żabi Kruk05:06
Okopowa
 
05:08
0 min.
 
Brama Wyżynna05:102 min.
 
Dworzec Główny05:124 min.
 
Plac Solidarności05:146 min.
 
Stocznia SKM05:168 min.
 
Stocznia Północna05:1810 min.
 
Twarda05:1911 min.
 
Kliniczna - Szpital05:2012 min.
 
Wyspiańskiego05:2214 min.
 
Reja05:2315 min.
 
Mickiewicza05:2517 min.
 
Plac Komorowskiego05:2719 min.
 
Legionów05:2921 min.
 
Bajana05:3022 min.
 
Żwirki i Wigury05:3123 min.
 
Jana Pawła II05:3224 min.
 
Startowa05:3325 min.
 
Zaspa05:3426 min.
 
Kołobrzeska05:3527 min.
 
Bora Komorowskiego05:3729 min.
 
Czerwony Dwór05:3931 min.
 
Piastowska05:4032 min.
 
Pomorska05:4234 min.
 
Osiedle Wejhera05:4335 min.
 
Helska05:4436 min.
 
Jelitkowo05:4537 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy