Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Stogi Plaża14:18
Stogi Pasanil14:23
Zimna14:24
Lessowa14:25
Kaczeńce14:26
Sucharskiego14:28
Lenartowicza14:29
Przeróbka14:30
Głęboka14:33
Brama Żuławska14:35
Akademia Muzyczna14:36
Chmielna14:37
Żabi Kruk14:38
Okopowa
 
14:40
0 min.
 
Brama Wyżynna14:422 min.
 
Dworzec Główny14:444 min.
 
Plac Solidarności14:477 min.
 
Stocznia SKM14:499 min.
 
Stocznia Północna14:5111 min.
 
Twarda14:5212 min.
 
Kliniczna - Szpital14:5313 min.
 
Wyspiańskiego14:5515 min.
 
Reja14:5616 min.
 
Mickiewicza14:5818 min.
 
Plac Komorowskiego15:0020 min.
 
Legionów15:0222 min.
 
Bajana15:0323 min.
 
Żwirki i Wigury15:0424 min.
 
Jana Pawła II15:0525 min.
 
Startowa15:0626 min.
 
Zaspa15:0727 min.
 
Kołobrzeska15:0828 min.
 
Bora Komorowskiego15:1030 min.
 
Czerwony Dwór15:1232 min.
 
Piastowska15:1333 min.
 
Pomorska15:1535 min.
 
Osiedle Wejhera15:1636 min.
 
Helska15:1737 min.
 
Jelitkowo15:1838 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy