Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Stogi Plaża18:29
Stogi Pasanil18:34
Zimna18:35
Lessowa18:36
Kaczeńce18:37
Sucharskiego18:39
Lenartowicza18:40
Przeróbka18:41
Głęboka18:44
Brama Żuławska18:46
Akademia Muzyczna18:47
Chmielna18:48
Żabi Kruk18:49
Okopowa
 
18:51
0 min.
 
Brama Wyżynna18:532 min.
 
Dworzec Główny18:554 min.
 
Plac Solidarności18:587 min.
 
Stocznia SKM19:009 min.
 
Stocznia Północna19:0211 min.
 
Twarda19:0312 min.
 
Kliniczna - Szpital19:0413 min.
 
Wyspiańskiego19:0615 min.
 
Reja19:0716 min.
 
Mickiewicza19:0918 min.
 
Plac Komorowskiego19:1120 min.
 
Legionów19:1322 min.
 
Bajana19:1423 min.
 
Żwirki i Wigury19:1524 min.
 
Jana Pawła II19:1625 min.
 
Startowa19:1726 min.
 
Zaspa19:1827 min.
 
Kołobrzeska19:1928 min.
 
Bora Komorowskiego19:2130 min.
 
Czerwony Dwór19:2332 min.
 
Piastowska19:2433 min.
 
Pomorska19:2635 min.
 
Osiedle Wejhera19:2736 min.
 
Helska19:2837 min.
 
Jelitkowo19:2938 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy