Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Cz., 20.02.2020
Stogi Plaża18:49
Stogi Pasanil18:54
Zimna18:55
Lessowa18:56
Kaczeńce18:57
Sucharskiego18:59
Lenartowicza19:00
Przeróbka19:01
Głęboka19:04
Brama Żuławska19:06
Akademia Muzyczna19:07
Chmielna19:08
Żabi Kruk19:09
Okopowa
 
19:11
0 min.
 
Brama Wyżynna19:132 min.
 
Dworzec Główny19:154 min.
 
Plac Solidarności19:187 min.
 
Stocznia SKM19:209 min.
 
Stocznia Północna19:2211 min.
 
Twarda19:2312 min.
 
Kliniczna - Szpital19:2413 min.
 
Wyspiańskiego19:2615 min.
 
Reja19:2716 min.
 
Mickiewicza19:2918 min.
 
Plac Komorowskiego19:3120 min.
 
Legionów19:3322 min.
 
Bajana19:3423 min.
 
Żwirki i Wigury19:3524 min.
 
Jana Pawła II19:3625 min.
 
Startowa19:3726 min.
 
Zaspa19:3827 min.
 
Kołobrzeska19:3928 min.
 
Bora Komorowskiego19:4130 min.
 
Czerwony Dwór19:4332 min.
 
Piastowska19:4433 min.
 
Pomorska19:4635 min.
 
Osiedle Wejhera19:4736 min.
 
Helska19:4837 min.
 
Jelitkowo19:4938 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy