Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Stogi Plaża21:24
Stogi Pasanil21:29
Zimna21:30
Lessowa21:31
Kaczeńce21:32
Sucharskiego21:34
Lenartowicza21:35
Przeróbka21:36
Głęboka21:39
Brama Żuławska21:41
Akademia Muzyczna21:42
Chmielna21:43
Żabi Kruk21:44
Okopowa
 
21:46
0 min.
 
Brama Wyżynna21:482 min.
 
Dworzec Główny21:504 min.
 
Plac Solidarności21:526 min.
 
Stocznia SKM21:537 min.
 
Stocznia Północna21:559 min.
 
Twarda21:5610 min.
 
Kliniczna - Szpital21:5711 min.
 
Wyspiańskiego21:5913 min.
 
Reja22:0014 min.
 
Mickiewicza22:0216 min.
 
Plac Komorowskiego22:0418 min.
 
Legionów22:0519 min.
 
Bajana22:0620 min.
 
Żwirki i Wigury22:0721 min.
 
Jana Pawła II22:0822 min.
 
Startowa22:0923 min.
 
Zaspa22:1024 min.
 
Kołobrzeska22:1125 min.
 
Bora Komorowskiego22:1327 min.
 
Czerwony Dwór22:1529 min.
 
Piastowska22:1630 min.
 
Pomorska22:1832 min.
 
Osiedle Wejhera22:1933 min.
 
Helska22:2034 min.
 
Jelitkowo22:2135 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy